Offline

JAK JEST? PODSUMOWANIE MARCA

TFU TFU

Jest bardzo dobrze! Też tak macie, że boicie się powiedzieć to na głos? Żeby nie zapeszać, nie kusić losu, nie prowokować – bo zaraz trzeba będzie odpukać w niemalowane drzewo i zrobić tfu tfu przez lewe ramię! Chcę jednak być w mojej małej, internetkowej przestrzeni szczera, więc zaryzykuję i to powiem: naprawdę jest bardzo dobrze:)

Przyszła wiosna, a wraz z nią naturalna energia do działania. Otwieram oczy i mi się chce: wszystko! Nie muszę się poganiać, motywować, straszyć. Czuję się dobrze, wiem, że moc jest we mnie i każdego dnia z uśmiechem robię kilka kroczków do przodu w kierunku tego, co dla mnie ważne. A po każdym tygodniu odwracam się i widzę, że te kilka kroczków to w sumie całkiem spory odcinek.

PRYWATNIE

Żyjemy już naszym rodzinnym, zbliżającym się wyjazdem! Po raz pierwszy spędzimy Święta Wielkanocne w składzie mniejszym, niż zazwyczaj:  tylko Artur, ja i dzieciaki. Jedziemy na tydzień na Słowenię, a po drodze 2 dni w Wiedniu – na maxa potrzebujemy takiego odpoczynku!

Co ciekawego zdarzyło się w marcu? Bardzo dużo! Zapadła decyzja, że zmieniamy mieszkanie. Zaplanowaliśmy wakacje. Dbamy o codzienność. Zaczęły się wieczory na balkonie we dwoje, z seansami gwiazd. Obcięłam włosy. Byłam w SPA:) Wróciłam do treningów. Kupiłam bilety na krótki wypad z przyjaciółką. Przeczytałam kilka książek. Postanowiłam skoncentrować się na naszym odżywianiu. Słuchaliśmy często hiszpańskiej muzyki:) Wybrałam rower … i długo bym tak mogła! Moja codzienność w marcu była kolorowa i bynajmniej nie monotonna.

ZAWODOWO

Zaczyna się sezon w naszej wioślarskiej branży. Więcej pracy i więcej tego, co jest sensem działalności: treningów, zawodów, wyjazdów.  Przy okazji wszystkich chcących spróbować wioślarstwa, zapraszam na treningi do Warsaw Rowing Club!

Miniony miesiąc był intensywny, jeśli chodzi o szkolenia. Razem z naszym zespołem zaczęliśmy roczny cykl coachingu w ramach SCWO. Pracujemy nad wizją, misją i strategią naszej organizacji oraz ustalamy kwestie, które powinniśmy ustalić już dawno:)

Drugie rozpoczęte szkolenie to Akademia Zarządzania Finansami dla organizacji pozarządowych. Temat kasy nie należał nigdy do moich ulubionych i mam niewielką wiedzę w tym zakresie – więc z tego szkolenia wynoszę bardzo dużo! Jednocześnie pracuję z siostrą i jej narzeczonym nad projektem z zupełnie innej bajki, mam nadzieję że w kwietniu dopniemy go na ostatni guzik i ogłosimy:)

Jeśli chodzi o pracę, to działam obecnie na 4 różnych frontach, w dodatku tak, jak lubię: na moich zasadach:)

BLOGOWO

Jest progres i to mi wystarczy. Liczba 9  wpisów w marcu nie powala na kolana, ale nie jest też powodem do wstydu, zważywszy na to, że wpisy specjalistyczne (jak np. ten o phubbingu) zajmują mi naprawdę dużo czasu. Jestem zadowolona z treści, jaką tworzę i zaskoczona pozytywnie, że mam czytelników innych niż moja rodzina, przyjaciele czy znajomi – ale statystyki nie kłamią;)

Na facebooku też jest dobrze, z kolei nie udało mi się przełamać do Instagrama. Z przyjemnością pracowałam przez ostatnie dni nad dwoma nowymi cyklami na bloga, wkrótce ujrzą światło dzienne. Jestem w tej kwestii uzależniona od innych osób, więc cierpliwie czekam, aż dostanę od nich to, czego potrzebuję.

JAK BĘDZIE W KWIETNIU?

Kilka kwietniowych postanowień:

  • ciężko i skutecznie pracować, żeby domknąć wszystkie sprawy, a podczas naszej Słowenii dać sobie kompletny luz,
  • zacząć robić fit słodycze, bo za dużo jemy normalnych;) oraz wdrożyć wyzwanie codziennie sałatka,
  • przebadać się gruntownie,
  • ruszyć z nowym projektem zawodowym – zarąbistym! (pozdro Justyna i Michał;P
  • wybrać się na randkę z Arturem, do teatru i do ZOO,
  • wprowadzić w każdym tygodniu Dzień Offline,
  • zrealizować blogowe założenia,
  • trenować 3 razy w tygodniu.

Każdego dnia dostaję nowe, nieużywane 24 godziny! Kiedyś ta sentencja wisiała nad moim szkolnym biurkiem. W kwietniu bardzo chcę o tym pamiętać. I jeszcze o tym, że nikt poza mną nie ma wpływu na moje życie. A ja czuję, że mam tę moc:)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *